STATINIO PROJEKTAVIMAS,

ENERGETINIS PASTATO PROJEKTAVIMAS,

STATINIO SANDARUMO TESTAS,

STATINIO PRIDAVIMAS

PASTATŲ TECHNINĖ PRIEŽIŪRA, PASTATŲ ADMINISTRAVIMAS

TECHNIKOS - ĮRANKIŲ NUOMA

Projektavimas. sandarumas. pridavimasAPIE MUSUAB Vitlinija" – tai 2009 metais reorganizuota  arch. Z. Kelbauskienės projektavimo įmonė, kuri buvo įkurta Klaipėdos r. 1994 metais. Įmonė toliau sėkmingai vykdo pastatų projektavimo, pastatų pridavimo VTPSĮ, deklaracijų pildymą nesudėtingiems pastatams registruoti Nekilnojamojo turto registrų centro duomenų banke, teikia konsultacijas statybos klausimais. Nuolatinis domėjimasis statinių architektūra ir konstrukcijomis, naujais produktais padeda pasirinkti užsakovui statyti norimą statinį. Atlikus užsakovų, statinio savininkų apklausą ir įvertinus poreikius, bei atliktą išsamų apžvalginį statomų statinių tyrimą, UAB "Vitlinija" plečia paslaugų spektrą ir pradeda atlikti pastatų sandarumo testą.

   Rekomenduojame atlikti statomų pastatų sandarumo patikrą prieš atliekant apdailą, kad vėliau nereikėtų mokėti dvigubai. "Skūpus moka du kartus".


Į PRADŽIĄ


SANDARUMO TESTO NAUDA

      Jūs planuojate įsigyti butą, kotedžą, namą, administracinės ar komercinės paskirties patalpas ir norite, kad patalpose būtų šilta ir jauku? Atlikite patalpų SANDARUMO TESTĄ. Sandari patalpa taupo Jūsų pinigus. Jums nežinant, kad pastatas nesandarus, galite prarasti iki 50% šilumos per nesandarias atitvaras. Nesandarus namas šilumą išleidžia „liaudiškai sakant per atviras duris ar langus“ į lauką per nesandarias aitvaras (statinio konstrukcijos, blogai sumontuoti langai, durys, inžineriniai įrenginiai ir pan). Sprendimas padėčiai taisyti labai paprastas.

     Prieš įsigyjant nekilnojamąjį turtą, atlikite pastato SANDARUMO TESTĄ, kurio metu bus įvertintas patalpų sandarumas. Ypač tai aktualu senesnių statybų pastatui.

     Darant remontą, renovaciją ar statant pastatą, prieš atliekant vidaus apdailą, ypač vertėtų Jums įsitikinti rangovų (statybininkų) atliktų darbų kokybe. Įsitikinti Jums padės atliktas SANDARUMO TESTAS.

     Atlikus pastato ar patalpų SANDARUMO TESTĄ mes parodysime Jums parodysime atitvarų nesandarias vietas, patarsime kaip jas sandarinti, o atlikus nesandarių vietų sandarinimo darbus pakartotinai atliksime SANDARUMO TESTĄ kad įsitikinti, kad darbai atlikti kokybiškai.